Terapiakeskus Puro

Terapiamerkurius Oy

terapiamerkurius-logo

Puheterapeutit

Riikka Brunou,  vastaava puheterapeutti

Puh. 040 165 0145

riikka.brunou@terapiamerkurius.com

Päivi Herttuainen, puheterapeutti (vapaalla töistä)

Heidimaria Väkeväinen, puheterapeutti

Puh. 045 876 1726

heidimaria.vakevainen@terapiamerkurius.com

Tea Majaniemi, puheterapeutti

Puh. 044 239 0694

tea.majaniemi@terapiamerkurius.com

Anna-Kaisa Kemppainen, puheterapeuttiopiskelija

puh. 044 711 8817

anna-kaisa.kemppainen@terapiamerkurius.com

Kommunikaatio-ohjaajat, puhevammaisten tulkit, neuropsykiatriset valmentajat

Jonna Patamäki, kommunikaatio-ohjaaja, puhevammaisten tulkki, neuropsykiatrinen valmentaja ja työnohjaaja

Puh.045 348 8340

jonna.patamaki@terapiamerkurius.com

Johanna Helander, kommunikaatio-ohjaaja, puhevammaisten tulkki ja neuropsykiatrinen valmentaja

Puh.044 510 4500

johanna.helander@terapiamerkurius.com

Veera Mutka, Kommunikaatio-ohjaaja

Toimisto

Leena Hartikainen, asiakassihteeri

Puh. 040 129 1004

toimisto@terapiamerkurius.com

Janika Hiltunen, toimistoassistentti, sosionomi

 

Maiju Kastikainen, toimistoassiatentti-harjoittelija/merkonomi opiskelija

Mari Tynkkynen, vastaava toimintaterapeutti, FLT Ravintovalmentaja®, Työnohjaaja

Puh. 040 748 5390

mari.tynkkynen@terapiaperhonen.com

 

Henna Kekkonen, toimintaterapeutti, seksuaalineuvoja

Puh. 050 344 7864

henna.kekkonen@terapiaperhonen.com

Toimintaterapeutti Päivi Turkki

Tämä on kuvateksti

Päivi Turkki, vastaava toimintaterapeutti

Puh. 040 756 1282

pmturkki@gmail.com

Katariina Väisänen, toimintaterapeutti

Puh. 044 242 0053